malawi rio 400

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Hanneke
Berichten: 12
Lid geworden op: 10 mar 2008 17:01

malawi rio 400

Bericht door Hanneke »

hoi hoi,
ons huidige visbestand is als volgt:
* pseudotropheus elongatus chewere (koppel)
* pseudotropheus sualosi (koppel)
* pseudotropheus sp. polit lion's cove (koppel)
* labidochromis flavigulus pearl chisimulu (koppel)
* labidochromis sp. pearlmutt (man)
* tropheus kakusa red fin (koppel)
* fossorochromis rostratus (trio, deze zullen ter zijner tijd wederom uit de bak moeten in verband met de grote, maar tot die tijd dienen ze als een vorm van geboortebeperking... )

L nummer...????

1. hoeveel zouden hier nog bij kunnen?
2. welke vissen zouden hier bij passen?

groetjes!! :mrgreen:

Gebruikersavatar
Timothy
Berichten: 1630
Lid geworden op: 14 sep 2009 14:13

Re: malawi rio 400

Bericht door Timothy »

Dag Hanneke,

zelf niet zo heel veel verstand van Malawi. Maar je hebt nu 15 vissen. Weet niet hoe groot ze kunnen worden en of ze al uitgegroeid zijn. Anders zou ik het denk ik zo laten en de bak lekker inrichten met stenen en Vallisneria en Anubias.

Heb je ook foto's?

Groet,
Tim

Gebruikersavatar
Coby

Re: malawi rio 400

Bericht door Coby »

Heey Hanneke,

je hebt een mooi bestand met vissen nu (je Chewere, Saulosi en Kakusa zijn trouwens allemaal F1), de Polit en Flavugilus waarschijnlijk ook?;)
In een Rio 400 zou ik niet meer dan maximaal 20 vissen zetten, dan is het echt wel genoeg.
Ik heb begrepen dat je er nog White Lips en Zimbawe rock bij wou zetten, die zouden er nog mooi bij kunnen. :D

Groetjesssss,

Gebruikersavatar
Hanneke
Berichten: 12
Lid geworden op: 10 mar 2008 17:01

Re: malawi rio 400

Bericht door Hanneke »

hoi hoi,

't lijkt dat er wat problemen in de bak gaan komen..mocht't nog wel zeggen dat de kakusa zich netjes gedraagt.. :?

de man van het trio rostratus jaagt de vrouwen echt de hoek in en zij worden er niet gelukkiger van..is ook al een grote man inmiddels..
de vrouw van de kakusa trekt zich ook volledig terug en de polit man laat zijn kleur niet meer zien sinds de mannen door de bak vlammen.. :cry:

wie weet raad?!?!?

De overige vissen lijken zich nergens aan te storen..

Groetjes!!