Waarschijnlijk komt er in juni een nieuwe bak, ik zit te denken aan de juwel rio 180. Ik zocht eigenlik een bak van 110 cm, maar ik kan er geen een vinden dus besloot ik dat een 100 cm bak ook goed genoeg moet zijn
Nu is de vraag: wat ga ik er in doen? Mijn huidige bestand zal mee moeten, want ik wil ze niet weg doen. Op den duur wil ik het wel vervangen voor een nieuw bestand, dus ik vul niks meer aan. Wat er dus nu in komt is:
Koppel honinggoerami
16× boraras maculatus
8× corydoras pygmeaus
Vuurgarnalen
Ik wil het nieuwe bestand NIET aanpassen op het huidige bestand. Dus we gaan er even van uit dat er nog niets in zit. Wat zijn mijn mogelijkheden? Ik zat te denken aan:
-Bodemvis
-Scholenvis voor middenlaag
-Vis boor bovenlaag, bijlzalmen of goeramis oid
-L nummer/pleco
-Eventueel koppel cichliden
Is dit mogelijk? Iemand nog een goede aanvulling/wijziging?
Wat welke vis word komt later nog wel, eerst eens duidelijk hebben waar ik naar moet gaan kijken. Ik wil de bak aanpassen op de vissen, maar heb niet veel zin om met de waterwaardes te gaan knoeien o.i.d.
Laat het brainstormen maar weer beginnen


