Wow, blijkbaar te lang gewacht om nog eens langs dit topic te komen...
Kevin schreef:Je kunt niet anders met die soort vissen, maar gelukkig zijn ze niet vies van een waterwissel dus kun je het vrij goed beperken zeker als je er bovenop blijft zitten en matig voert.
Dat dacht ik ook, beste Kevin.
De eerste visjes zijn vandaag aangekomen en zij stellen het goed. M'n waterwaardes waren perfect, vanmorgen. Morgen het tweede flesje Denitrol aanbreken (1 flesje is goed voor 1000 liter) en woensdag komt de grote lading aan.
Rody schreef:Aha, dat scheelt weer dus

Voeren gaat al gauw teveel he

Tja, je kunt gelijk hebben, beste Rody. Maar ik voeder m'n visjes erg stevig zonder dat dit op m'n waterwaardes reflecteert.
Marja schreef:hey hoe is het met de blauwe schoonheden?
en de garnaaltjes en de briggitae`s die erbij zijn gekomen?
foto`s????????????

Wel, dat ging over een bak die er ten vroegste over 4 jaar zal komen, beste Marja...
Rody schreef:Gaat goed..........pssssssssst
ik denk dat je in het verkeerde dagboek zit 
Dat zou wel eens kunnen kloppen...
Marja schreef:ow shit, lekker dom dan
sorry Dirk

Dat is toch helemaal niet erg, beste Marja!
Rody schreef:Whahahahahaha, maar hier ook alles goed Dirk?

Hier gaat alles uitstekend. Maar, en ik hoop dat je dit begrijpt, tijdens de zomermaanden ben ik hier slechts periodiek aanwezig. Want, de zomermaanden zijn eigenlijk de enige maanden waarop wij buiten kunnen. Dus, het gros van onze activiteiten ligt nu buitenshuis. Maar, vanaf september verandert dat weer en ben ik weer hier praktisch elke dag.
